(17 May, 2020 - 06:22 PM)Sadeceoyna Wrote: Show More
Düzenli olarak ödeme alabilcek bir paypal hesabı olan biriyle işbirliği yapmak istiyorum.
Ben yurtdışında antivirüs keyleri satmaktayım. Bunu bir internet sitesinden ve discord-telegramdan özel müşterilerime satmaktayım. Haftada yaklaşık 400-500 dolar para girişi oluyor.
https://shoppy.gg/ satış sitesi burası, diğer gelecek paralarda özelden gönderilecek.
Ben kendi satış mağazama sizin paypal adresinizi vereceğim ve her zaman ödemeler buraya gelecek.
Diğer ödemelerde de sizin mailinizi vereceğim ve bunlarda size gelecek. Yani bana gelecek tüm ödemeler size aktarılacak.
Mağazadan gelen ödemeler ''family and friend'' olmayacak. Yani ticari olarak algılayabilir Paypal. Bu sebeple Paypal hesabınıza para giriş-çıkışı aktif olması lazım. Yeni sıfırdan acılmıs bir hesap olursa bu konuda Paypal sıkıntı yapabiliyor. 
Alınan ödemeler için hiç bir türlü kötü yorum-dispute felan olmayacak bunu temin edebilirim.

Yani 1-2 kez bozdurma değil, sürekli bir çalışma ve sürekli bir para bozdurma sistemi kurmak istiyorum sizinle. Bu ödemelerden belli bir oranda komisyon size vereceğim ve sizde para kazanacaksınız. Bu komisyon kısmını tam olarak bilmiyorum, onu konusup halledebiliriz. Siz sadece aktif bir şekilde kullanabileceğimiz Paypal hesabı bana temin ederek para kazanacaksınız.

Neden kendim hesap açmıyorum ?
4 kez Paypal hesabı açtım ve hepsi 3-4 ay içinde kapandı. Bunun için belge vs. hazırlamaktan sıkıldım. Komisyonu neyse  verip, kafamı ağrıtmadan bu işi yapmak istiyorum. Ciddi olan kişilere nasıl-nereden para kazandığımı gösterip, kafasındaki soruları cevaplayacağım.

Bende direk sirket paypali var bayadir kullaniyorum. Eger hala ariyorsan yardimci olabilirim